O mnie

Drodzy Państwo!

Iwona GotłasZawsze interesowałam się zdrowiem oraz możliwościami dbania o nie. Wybór studium medycznego był logiczną konsekwencją moich zainteresowań. Zdobyta tam wiedza medyczna stała się podstawą mojej dalszej kariery. Choć nie zawsze byłam czynna zawodowo, to nigdy nie przestałam szukać skutecznych sposobów, aby moja rodzina cieszyła się dobrą kondycją zdrowotną. W swoich poszukiwaniach dotarłam do terapii naturalnych jakimi są : refleksologia, chiropraktyka, masaż, bioenergoterapia. Moją wiedzę postanowiłam pogłębić. W tym celu ukończyłam specjalistyczne kursy oraz odbyłam wymagane praktyki zawodowe.

Posiadam tytuł dyplomowanego refleksologia terapeuty nadany przez Polski Instytut Refleksologii.
Ukończyłam Akademię Chiropraktyki i uzyskałam Certyfikat Kompetencji(C.K).
Skończyłam kurs masażu klasycznego i leczniczego w Akademii Fitness w Szczecinie.
Nauczyłam się pracy z energią – II stopień Reiki, oraz zdałam państwowy egzamin po którym uzyskałam zawód bioenergoterapeuty.

Nauki nigdy za wiele a poszukiwania dobrego zdrowia nigdy nie są męczące. Szczególnie, gdy pomaga się innym.
Z przekonania, że zdobyta przeze mnie wiedza i praktyka pozwalają na to, aby skutecznie pomagać wszystkim, którzy tej pomocy będą szukać, zrodził się pomysł na „ Naturavitę ”.
Uroczyste otwarcie odbyło się w obecności Wandy Budzanowskiej-Bratko prekursorki refleksologii w Polsce.

Gabinet istnieje od 2007 roku i jest jednym z pierwszych tego typu w Szczecinie. Jego uruchomienie zostało skrzętnie odnotowane przez lokalne media, za pomocą których, od tamtego czasu, miałam już wielokrotnie możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na temat refleksologii.

Gdy byłam młodsza wstydziłam się swoich dużych dłoni. Ot, nic nadzwyczajnego, każda kobieta miewa kompleksy. Jednak, gdy zaczęłam poznawać refleksologię, chiropraktykę i sztukę masażu, gdy zaczęłam praktykować, najpierw na swoich najbliższych, potem na przyjaciołach, zrozumiałam, że nie ma się czego wstydzić. że jeżeli przy udziale moich dłoni, zdobytej przeze mnie wiedzy i doświadczeniu, mogę pomagać innym, to powinnam być z nich dumna. Daję je Państwu.

Zapraszam do gabinetu.

Iwona B.Gotłas